جستجو

قوانین مقررات

کاربر گرامی لطفا قبل از استفاده از محصولات و خدمات وبسایت تندرآنلاین، موارد ذیل را در نظر داشته باشید

ورود کاربران به وبسایت تندرآنلاین ، استفاده از مقالات و مطالب علمی و خرید محصولات و ثبت سفارش توسط بازدید کنندگان، به معنای آگاهی کامل از شرایط و قوانین خرید بوده و انجام خرید به معنای پذیرفتن کامل این شرایط میباشد.

 

قوانین

شرایط خرید محصولات از سایت تندرآنلاین بر اساس قانون تجارت الکترونیک، قانون جرائم رایانه ای و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده میباشد و کاربر ملزم به پذیرش این قوانین میباشد.

همچنین کلیه آئین نامه های  کسب و کار الکترونیکی و دستورالعملها و الزامات مربوطه در هرگونه معامله بر روی وبسایت تندرآنلاین ، tondaronline.com  اعمال میگردد.

کلیه محصولات ارائه شده در وبسایت تندرآنلاین یا از طریق تندرآنلاین از کارخانه های تولید کننده و یا شرکتهای معتبر وارد کننده بصورت مستقیم خریداری شده و عرضه گردیده است و یا برخی فروشندگان کالای خود را از طریق تندرآنلاین در معرض فروش گذارده اند و کیفیت محصولات فروشندگان مورد تائید تندرآنلاین میباشد.

  • تحویل اقلام سفارشی 48 ساعت پس از خرید در آدرس خریدار خواهد بود.
  • خدمات پس از فروش تنها در شرایطی نسبت به بازگرداندن محصولات اقدام مینماید که لیبل و بسته بندی محصولات دچار آسیب نگردیده باشد و از زمان تحویل کالابیش از 24 ساعت نگذشته باشد.
  • در صورت خرید بیش از 50 میلیون ریال، هزینه حمل برعهده تندرآنلاین میباشد.
  • شرایط و قوانین خرید باتوجه به شرایط و قوانین تامین کالا توسط تندرآنلاین قابل تغییر بوده که بصورت منظم در سایت به اطلاع خریداران محترم میرسند.